еBay відмовилась від послуг дочірньої PayPal

еBay відмовилась від послуг дочірньої PayPal

Користуватися послугами PayPal клієнти eBay зможуть до 20 липня

еBay відмовилась від послуг дочірньої PayPal
фото з pixabay.com

Акції PayPal Holdings впали на 12% після того, як колишня материнська компанія eBay заявила, що підписала угоду з новим платіжним сервісом. Про це повідомляє Reuters.

еBay заявила, що почне опрацьовувати платежі по усьому світу за допомогою голландської компанії Adyen.

В PayPal заявили, що клієнти eBay зможуть обрати PayPal як спосіб оплати до 20 липня. Новина від eBay з’явилась після того, як PayPal заявили про квартальні прибутки, які перевершили прогнози Волл-стріт, але розчарували квартальні очікування материнської компанії.

Генеральний директор PayPal Ден Шульман сказав, що зміна відносин з eBay була «керованою» і що вона відповідала новій стратегії PayPal.

еBay складає приблизно 13% від загального обсягу платежів, які обробляє PayPal.

PayPal відділився від eBay у 2015 році й відтоді працює над тим, щоб перетворитись з компанії, яка в основному опрацьовувала платежі для своєї материнської компанії, на компанію, яка здійснює ті ж процеси для інших великих компаній та клієнтів.

Нове стратегічне партнерство PayPal призвело до партнерства з численними великими фінансовими інститутами та технологічними компаніями, включно з Alphabet, Google, Apple, Mastercard, Visa та JPMorgan Chase.

PayPal очікує, що виручка за весь рік складе від $15 млрд до $15,25 млрд. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло