Глава наглядової ради Вернум Банку затримана ГПУ

Глава наглядової ради Вернум Банку затримана ГПУ

Ігнатченко спільно з іншими учасниками підозрюється в заволодінні 3,2 млрд грн

Глава наглядової ради Вернум Банку затримана ГПУ
Фото: pixabay.com

Глава наглядової ради Вернум Банку Наталія Ігнатченко затримана за підозрою у відмиванні коштів. Про це генпрокурор Юрій Луценко повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook, передає Liga.

«Затримано також Ігнатченко і Фролова, які підозрюються у відмиванні через підконтрольні підприємства-нерезиденти коштів, отриманих членами ОЗУ. Сьогодні їм обирається запобіжний захід у вигляді утримання під вартою або заставу в розмірі 1 млрд грн», – написав Луценко.

За даними Генпрокуратури, власнику та голові правління Вернум Банку, а також ще одному громадянину України повідомлено про підозру в одній справі з колишнім першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим. Підозри зазначеним особам оголошені в справі створення злочинної організації; привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; службової фальсифікації; легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, за фактами співучасті у злочинній організації під керівництвом Віктора Януковича.

ГПУ уточнила, що зазначені особи підозрюється в заволодінні спільно з іншими учасниками злочинної організації коштами ДАТ «Чорноморнафтогаз» у сумі 3,2 млрд грн при здійсненні закупівлі двох самопідйомних бурових установок В312 і В319 і їх легалізації через підконтрольні компанії.

Єдиним власником Вернум Банку через ТОВ «Люкс-Інфо» є Наталія Ігнатченко. Вона також очолює наглядову раду цього банку. За даними НБУ, за розміром загальних активів на 1 квітня 2017 року Вернум Банк займав 74 місце (360,12 млн грн) серед 90 банків, що діяли в країні .

У ході розслідування кримінального провадження відносно злочинної організації Януковича В.Ф. оголошено про підозру та ог...

Опубликовано Юрій Луценко 31 січня 2018 р.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло