Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Український бот-дівчинка PatentBot завоював нагороду як найкращий бот у світі

Український бот-дівчинка PatentBot завоював нагороду як найкращий бот у світі

Боти – нова зручна программа для ведення бізнесу, яка працює 24 години на добу

Український бот-дівчинка PatentBot завоював нагороду як найкращий бот у світі
фото Shutterstock

Український Legal Tech проект PatentBot став переможцем премії Golden Kitty Awards. Розроблена юридичною компанією Juscutum програма визнана найкращим ботом року на платформі Product Hunt – найбільшому стартап-майданчику Кремнієвої долини. Про це повідомляється в прес-релізі юридичної компанії.

PatentBot від юркомпанії Juscutum – це бот-дівчинка, за п'ять місяців своєї роботи вона вже зареєструвала не одну сотню торговельних марок і відправила понад 1 млн повідомлень. За допомогою PatentBot можна перевірити, чи вільна ваша торгова марка, а потім заповнити необхідні для реєстрації дані та оплатити послугу. Основна перевага бота – це те, що весь процес пошуку і реєстрації торгової марки відбувається в месенджері Facebook і займає 10–15 хвилин. На даний момент через PatentBot можна зареєструвати торгові марки в Україні і в США.

PatentBot уже отримала кілька нагород, зокрема, посіла 4-те місце за результатами конкурсу інноваційних юридичних проектів Innovating Justice Challenge від HiiL Justice Accelerator у Нью-Йорку у 2017 року.

Нагадаємо, що українська команда заснувала PatentBot у липні 2017 року. У грудні 2017 року засновники оголосили про офіційний запуск бота на американському ринку.

Розробники вказують на переваги ботів для ведення бізнесу: боти не помиляються, не хворіють, і не відволікаються на каву і перекури, знаходяться на зв'язку в режимі 24/7 і обирають таку модель спілкування з клієнтом, яка саме йому потрібна.

Уточнюється, що цього року на майданчику Product Hunt номінували аж сім українських проектів. З них три здобули перемогу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті