Amazon розробляє браслети для контролю за співробітниками

Amazon розробляє браслети для контролю за співробітниками

Розумний браслет буде направляти працівників у потрібне місце при пошуку товару, ніби в грі «тепло-холодно»

Amazon розробляє браслети для контролю за співробітниками
фото Shutterstock

Американська інтернет-компанія Amazon запатентувала браслет, який буде відслідковувати стан рук співробітників, коли вони шукають ті чи інші товари на складі. Нова розробка допоможе швидше знайти потрібний товар, повідомляє Hightech з посиланням на The Guardian.

Браслет подаватиме сигнал, якщо працівник намагатиметься знайти замовлення не на тій полиці. Так співробітник не витрачатиме зайвий час на пошук потрібного товару.

Також браслет за допомогою вібрації буде повідомляти, що співробітник рухається в правильному напрямку, і замовлення знаходиться саме в цьому відсіку. Така методика дещо схожа на дитячу гру в «тепло-холодно», зазначає видання.

Швидкість пошуку – один із ключових моментів роботи Amazon. Коли покупець здійснює замовлення, всі деталі відразу ж відправляються на планшети співробітників складу. Вони мають якомога швидше знайти товар серед рядів полиць і відсіків, запакувати і чекати наступного замовлення.

Розробники очікують, що браслет зекономить співробітникам багато часу і сил.

Менш позитивний бік цієї розробки – в тому, що тепер Amazon отримує нові можливості наглядати за працівниками на робочому місці і зможе легко ідентифікувати, коли ті займаються не тим, чим треба.

Amazon славиться низькими зарплатами персоналу і нестримним прагненням перетворити співробітників на «живих роботів», які за таймером виконують монотонні завдання на складі. Тому ідея тотального стеження навряд чи сподобається персоналу.

Нагадаємо,:  минулої «чорної п'ятниці» співробітники компанії влаштували страйк із вимогою підвищити зарплату й покращити умови праці.

Як повідомлялося, Amazon  запустила перший магазин «без черг» Amazon Go – супермаркет без касирів та продавців. Але туди все одно вишикувалася черга.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті