Новим головою правління Укрсоцбанку призначено Івана Світека

Новим головою правління Укрсоцбанку призначено Івана Світека

Раніше він обіймав посаду генерального менеджера Альфа-Банку

Новим головою правління Укрсоцбанку призначено Івана Світека
Фото: twitter Укрсоцбанк

Наглядова рада Укрсоцбанку призначила на посаду голови правління Івана Світека, який раніше обіймав посаду головного менеджера Альфа-Банку, що, як і Укрсоцбанк, входить до міжнародної приватної банківської групи ABH Holdings S.A., повідомляється на сайті Укрсоцбанку.

Як зазначається, з переходом на пост голови правління Укрсоцбанку Світек збереже за собою функцію стратегічного управління банківськими активами ABH Holdings S.A. в Україні, яку він здійснював з квітня 2017 року. Крім того, Світек і надалі відповідатиме за створення та реалізацію стратегії розвитку і фінансового зростання Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку, посилення корпоративної культури, впровадження інновацій та проведення інтеграції двох банків.

Ростислав Матяш, який тимчасово виконував обов’язки голови правління Укрсоцбанку на перехідний період – до 31 січня 2018 року включно, повертається до виконання своїх основних обов’язків члена правління Укрсоцбанку.

«Ми раді, що Іван Світек очолить правління Укрсоцбанку і таким чином посилить позиції банку. Впевнений, що це рішення стане ще одним підтвердженням для клієнтів, партнерів і банківського ринку загалом про серйозність намірів материнської групи у розрізі розвитку унікального досвіду та компетенцій Укрсоцбанку і його команди. Крім того, за рік роботи в Україні Іван Світек успішно вивів Альфа-Банк Україна на прибуткову роботу, і тепер, враховуючи важливі процеси, через які проходять наші банки внаслідок інтеграції, його експертиза як ніколи потрібна в Укрсоцбанку», – відзначив голова наглядової ради Укрсоцбанку Роман Шпек.

Іван Світек є одним із провідних спеціалістів у сфері фінансів та банківської справи, а також управлінцем вищого рівня з унікальним досвідом роботи у країнах Європейського союзу, Східної Європи та Латинської Америки. У 1991 році він обіймав посаду радника міністра фінансів Чехословаччини, а потім у 1993–1994 роках працював у Citibank (Чехія). З 1994 по 1998 роки Іван Світек працював у компанії Pepsi Cola International в Австрії та Чехії. У період з 1998 по 2008 роки він працював у фінансових підрозділах корпорації General Electric в Чехії, Ірландії та Бразилії. З 2008 по 2015 роки Іван Світек обіймав посади керівного директора і голови правління банку Home Credit в Росії, який входить до міжнародного холдингу Home Credit B.V. зі штаб-квартирою в Амстердамі (Нідерланди).

Як писав Mind, з 2 листопада 2017 року Наглядова рада Укрсоцбанку припинила повноваження голови фінустанови Тамари Савощенко через закінчення дії трудового контракту.

Читайте у Mind: аналіз фінансової стійкості, платіжної дисципліни та ризиків власників банків, що працюють в Україні, – у спеціалізованому Рейтингу банків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті