Оголошено в розшук екс-заступника голови правління «Нафтогаз України» – Луценко

Оголошено в розшук екс-заступника голови правління «Нафтогаз України» – Луценко

Зараз Корнійчук знаходиться на території України, але ховається від слідства

Оголошено в розшук екс-заступника голови правління 	«Нафтогаз України» – Луценко
Євген Корнійчук
Фото УНIАН

Колишньому заступнику голови правління «Нафтогаз України» Євгену Корнійчуку повідомлено про підозру. Його оголошено в розшук у рамках розслідування справ про так звані вишки Бойка. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає Інтерфакс.

«Сьогодні повідомлений про підозру і оголошений в розшук заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Корнійчук», – повідомив Луценко на брифінгу в Києві в п'ятницю.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Генпрокурор додав, що Корнійчук знаходиться на території України, але ховається від слідства.

«Ми пропонуємо йому добровільно прийти в Генеральну прокуратуру України, що очевидно вплине на кваліфікацію його дій», – додав Луценко.

Корнійчук обіймав посаду заступника голови правління «Нафтогазу України» з березня 2010 року і був звільнений з цієї посади 26 червня 2013 року за власним бажанням. До цього в 2004–2005 роках він обіймав посаду заступника генерального директора з фінансів у «Укргазвидобування».

Справа про «вишки Бойка» – справа про закупівлю за завищеною ціною вишок для видобутку нафти і газу на Чорноморському шельфі, до якої нібито причетний співголова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко.

Раніше стало відомо, що в ході розслідування кримінального провадження стосовно злочинної організації екс-президента України Віктора Януковича українські правоохоронці оголосили про нові підозри і оголосили в розшук екс-прем'єра Миколу Азарова і колишнього голову Нацбанку Сергія Арбузова.

Також затримано голову наглядової ради Вернум Банку Наталію Ігнатченко за підозрою у відмиванні коштів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло