Зі списку одержувачів «теплих кредитів» виключать мешканців окремих квартир

Зі списку одержувачів «теплих кредитів» виключать мешканців окремих квартир

Вже розроблено проект постанови Кабміну про порядок використання коштів за програмою «теплих кредитів»

Зі списку одержувачів «теплих кредитів» виключать мешканців окремих квартир
Фото: Shutterstock

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження має намір виключити надання компенсації за програмою стимулювання енергоефективних заходів (програма «теплих кредитів») для мешканців окремих квартир у багатоквартирних будинках. Про це повідомляють Українські новини.

Згідно з повідомленням, «Держенергоефективності» вже розробило проект постанови Кабміну про порядок використання коштів за програмою «теплих кредитів», без ухвалення якого програма не зможе відновитися.

«З огляду на обмеження витрат державного бюджету в 2018 році, на реалізацію заходів програми («теплих кредитів») проектом акта передбачено вилучення з порядку (використання коштів) норми щодо стимулювання населення, що проживає в окремих квартирах багатоквартирних житлових будинків, до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів», – йдеться в повідомленні.

У разі прийняття проекту постанови скористатися програмою «теплих кредитів» у багатоквартирних будинках зможуть тільки об'єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Наразі документ узгоджений з Мінрегіонбудом та Мінфіном і знаходиться на узгодженні в Мінекономіки.

Раніше повідомлялося, що уряд залучив під «теплі кредити» понад 6 млрд грн інвестицій за три роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті