НАБУ хоче розірвати угоду на понад 700 млн грн

НАБУ хоче розірвати угоду на понад 700 млн грн

Бюро домагається визнання недійсною угоди між АМПУ та «Техморгідрострой Миколаїв»

НАБУ хоче розірвати угоду на понад 700 млн грн
Фото УНІАН

Національне антикорупційне бюро звернулося до Адміністрації морських портів та «Техморгідрострой Миколаїв» з судовим позовом, аби визнати недійсним тендерний договір між останніми на суму 712,1 млн грн. Про це повідомив проект «Марлін», передає Економіна правда.

Даний договір на технічне обслуговування акваторій Бердянського, Маріупольського та інших морських портів Адміністрація уклала з «Техморгідрострой Миколаїв» 11 березня 2016 року за результатами відкритих торгів. Єдиним конкурентом на торгах виступило ізмаїльське підприємство «Інфлот-Данубіус Ейдженсі», яке запропонувало вищу ціну.  

Юристи НАБУ зазначають, що під час торгів відбулися порушення профільного закону про закупівлі, а тому такий договір суперечить інтересам держави.

У паралельній кримінальній справі досудовим розслідуванням встановлено, що чиновники Адміністрації морпортів та представники «Техморгідрострой Миколаїв» перед тендером вступили у змову. З метою недопущення скасування торгів у зв'язку із поданням пропозицій менше двох учасників, було залучено приватне підприємство «Інфлот-Данубіус Ейдженсі». Водночас це підприємство не могло приймати участь у вказаних торгах в зв'язку із відсутністю необхідного обладнання для виконання робіт.

Аналітиками НАБУ також встановлено, що пропозиції конкурсних торгів «Техморгідрострой Миколаїв» та «Інфлот-Данубіус Ейдженсі» не відповідають кваліфікаційним критеріям документації конкурсних торгів, що підтверджено спеціалістами Держаудитслужби. Торги проведені з порушенням законодавства, в зв'язку із чим їх потрібно було скасовувати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло