Японці створили глибоководний дрон, який може працювати 4 години на одній зарядці

Японці створили глибоководний дрон, який може працювати 4 години на одній зарядці

Пристрій буде зручно використовувати для обстеження дна, гребель та інших підводних споруд

Японці створили глибоководний дрон, який може працювати 4 години на одній зарядці
фото nikkei.com

Японська компанія Ambient Intelligence Technologies Lab, стартап Університету Цукуби, створила підводний апарат TriPod Finder, який може відпрацювати без підзарядки 4 години, занурюючись на глибину до 300 м. Про це повідомляє видання Nikkei.

Глибоководний дрон був створений для ведення підводної фото- і відеозйомки у важкодоступних місцях. Заввишки він 50 см, що дозволяє використовувати його для обстеження важкодоступних місць.

На відміну від подібних пристроїв,  він працює на акумуляторі, однієї зарядки якого вистачає на 4 години. Під водою дрон маневрує за допомогою чотирьох роторів.

Дрон підключається за допомогою кабеля до панелі управління судна, ним можна керувати за допомогою джойстика.

Таким чином, пристрій зробить підводні дослідження значно дешевшими й зручнішими, ніж ті, що виконуються великими неповороткими субмаринами.

Ambient Intelligence Technologies Lab планує з літа здавати свій дрон в оренду. Один день користування підводним апаратом буде коштувати близько $1830.

Японський стартап пояснив призначення свого винаходу: TriPod Finder можна використовувати для перевірок стану гребель, хвилерізів, підводних кабелів та іншої інфраструктури. Особливо корисним він буде на ринку таких острівних країн, як Японія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті