mind
Трамп вирішує долю тарифів та квот на імпорт сталі та алюмінію до США

Трамп вирішує долю тарифів та квот на імпорт сталі та алюмінію до США

Остаточне рішення буде прийнято у квітні 2018 року

Трамп вирішує долю тарифів та квот на імпорт сталі та алюмінію до США
фото з pixabay.com

Президент США Дональд Трамп заявив, що він розглядає низку варіантів рішення проблем імпорту сталі та алюмінію, які, за його словами, наносять шкоди виробникам США, включно із тарифами та квотами. Про це повідомляє Reuters.

Коментарі Трампа – його найсильніший сигнал за останні кілька місяців щодо того, що він зробить для обмеження імпорту цих двох металів.

Деякі із законодавців закликали його діяти рішуче, щоб зберегти металургійні та алюмінієві заводи у своїх штатах, а інші наполягали бути обережним, бо більш високі ціни можуть нашкодити виробникам, які споживають сталь та алюміній.

Трамп сказав, що сталеливарна та алюмінієва промисловість «знищується демпінгами» та наголосив, що бачив порожні сталеливарні заводи під час передвиборчої кампанії у 2016 році.

«Я дивлюся на ситуацію з двох боків: я хочу знизити ціни, але також хочу бути певним, що ми маємо сталеливарну та алюмінієву промисловість, і нам це потрібно для національної оборони», – сказав Трамп.

Наразі Трамп має часу до 11 квітня, щоб вирішити, чи варто вводити мито на обмеження імпорту сталі, та до 20 квітня прийняти рішення щодо обмежень на алюміній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті