ДФС планує затвердити зміни до порядку обліку платників ЄСВ
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

ДФС планує затвердити зміни до порядку обліку платників ЄСВ

Проект встановлює і особливості обліку відокремлених підрозділів іноземних компаній, включених до держреєстру

ДФС планує затвердити зміни до порядку обліку платників ЄСВ
Фото: pixabay.com

Державна фіскальна служба оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», передає Дебет-Кредит.

Проект розроблено з метою приведення Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у відповідність до норм.

Зокрема, проектом наказу Мінфіну визначено форму заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) та процедури взяття на обліку платників ЄСВ – членів фермерського господарства.

Також змінами удосконалено деякі процедури обліку платників ЄСВ у частині заміни повідомлення про взяття на облік платників єдиного внеску, на яких не поширюється дія закону «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Проект також встановлює особливості обліку відокремлених підрозділів іноземних компаній, організацій, включених до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті