Київська влада проведе нормативно-грошову оцінку земель до 2020 року
Необхідність переоцінки землі обумовлена коефіцієнтом інфляції, який за останні два роки зріс майже у два рази

Цього року почнеться процес розробки нормативно-грошової оцінки земель столиці для винесення її на розгляд Київради в 2020 році. Відповідне рішення на засіданні Київради в четвер підтримала 82 депутата, передає Інтерфакс.
«У цьому році ми проведемо тендер із залучення організації, яка проведе оцінку. У 2019 вона буде розробляти грошову оцінку, потім департамент підготує рішення, і тільки в 2020 році ми винесемо її на розгляд (Київради). Відповідно до закону, оцінка вступає в силу на наступний рік після затвердження, тобто ми зможемо її застосувати тільки e 2021 році», – пояснив в ході засідання директор Департаменту земельних ресурсів КМДА Олексій Поліщук.
Поліщук також нагадав, що нормативно-грошова оцінка землі проводиться раз в сім років, в Києві в останній раз вона проводилася у 2015 році.
Необхідність переоцінки землі обумовлена коефіцієнтом інфляції, який за останні два роки зріс майже у два рази.
За даними Київради, для переоцінки земель буде потрібно близько 3,4 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].