Toshiba проводить зміни в найвищому керівництві, щоб вивести компанію з кризи
У квітні новим гендиректором стане колишній інвестбанкір
Японський технологічний концерн Toshiba збирається змінити керівника: з 1 квітня на посаду генерального директора і голови правління конгломерату буде призначено Нобуакі Куруматані, повідомляє агентство Bloomberg.
Попередній гендиректор Сатоші Цунакава перейде на посаду операційного директора корпорації.
На даний момент 60-річний Нобуакі Куруматані очолює правління японського підрозділу інвестиційного фонду CVC Capital Partners.
Раніше він був віце-президентом одного з найбільших банків Японії Sumitomo Mitsui Banking Corporation.
Видання зазначає, що зазвичай у Toshiba, компанії із 142-річним стажем, нового директора обирають з-поміж співробітників концерну. А залучення до керівництва людини «зі сторони» сталося лише вдруге за останні 50 років.
Перестановки в керівництві Toshiba відбуваються на тлі великих фінансових проблем у корпорації. Наприкінці минулого року їй довелося випустити нові акції на $5,3 млрд, щоб залишитися на біржі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].