«Укроборонпром» отримав нового керівника

«Укроборонпром» отримав нового керівника

Порошенко призначив головою відомства гендиректора «Укрспецекспорту» Павла Букіна

«Укроборонпром» отримав нового керівника
Павло Букін (у синьому)
Фото: Міноборони

Президент України Петро Порошенко призначив головою державного концерну «Укроборонпром» Павла Букіна, який до цього обіймав посаду генерального директора «Укрспецекспорту», пише Інтерфас-Україна.
Про це Порошенко повідомив під час відеостріма на своїй сторінці у Facebook.

«Я дякую за роботу колишнього керівника Романа Романова та бажаю плідної роботи новому керівнику концерну пану Павлу Букіну», – сказав голова держави.

Укроборонпром

Сьогодні у відкритому режимі – перед пресою, перед суспільством, перед армією – не лише підбиваємо підсумки роботи Державного концерну «Укроборонпром», але й розпочинаємо новий її етап. «Укроборонпром» стане першим в історії України державним промисловим об‘єднанням, яке пройде міжнародний аудит. І врешті-решт, це має бути вертикально інтегрована компанія, яка працює у відповідності до кращих міжнародних стандартів прозорості, відкритості та ефективності. Я дякую за роботу колишньому очільнику Роману Романову і бажаю плідної праці новому керівнику концерну панові Павлові Букіну.

Posted by Петро Порошенко on Wednesday, 21 February 2018

Президент зазначив, що «Укроборонпром» стане першим в історії України державним промисловим об'єднанням, яке пройде міжнародний аудит.

«І врешті-решт, воно повинно бути вертикально інтегрованою компанією, що працює відповідно до найкращих міжнародних стандартів прозорості, відкритості та ефективності», – зазначив він.

Крім того, Порошенко повідомив, що кандидатура Букіна схвалена Кабінетом міністрів і наглядовою радою «Укроборонпрому».

Як зазначається, Павло Букін (1976 р. н.), з квітня 2015 року обіймав посаду в. о. гендиректора держкомпанії «Укрспецекспорт», з лютого 2016 року – її гендиректор. Раніше, у 2012–2013 роках – заступник гендиректора ДК «Укроборонпром».

Водночас попередній голова відомства Роман Романов, звільнений з посади 12 лютого 2018 року указом президента України №26/2018 у зв'язку з поданим ним проханням про відставку. Він обіймав посаду керівника з липня 2014 року.

Як писав Mind, за підсумками 2017 року, чистий прибуток «Укроборонпрому» склав 1,5 млрд грн, виручка за рік – 28,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло