Україна протягом 5 років отримає $65 млн в рамках Данської програми сусідства

Україна протягом 5 років отримає $65 млн в рамках Данської програми сусідства

В Україні буде реалізовано низку проектів допомоги у сферах прав людини, демократії та сталого економічного розвитку

Україна протягом 5 років отримає $65 млн в рамках Данської програми сусідства
Фото: Shutterstock

Стартувала нова п’ятирічна Данська програма сусідства (DANEP), в рамках якої в Україні буде реалізовано низку проектів допомоги у сферах прав людини, демократії та сталого економічного розвитку загальним обсягом $65 млн. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України на своєму сайті.

Як зазначається, про початок реалізації зазначеної програми офіційно оголосив міністр закордонних справ Данії Андерс Самуельсен за підсумками переговорів з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, які відбулись у середу.

«Для Данії та загалом Європи є стратегічно важливим, щоб Україна досягла успіху в реформах, а для цього їй необхідна міжнародна підтримка», – заявив Самуельсен.

Крім того, обидва міністри позитивно охарактеризували динаміку торговельно-економічних відносин, зокрема зростання двосторонньої торгівлі у 2017 році на 14%, а також висловили сподівання на подальше зростання данських інвестицій з огляду на висхідні показники у 2017 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло