Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Тепер послугами ПУМБу можна буде скористатися у відділеннях «Укрпошти»

Тепер послугами ПУМБу можна буде скористатися у відділеннях «Укрпошти»

В майбутньому «Укпошта» планує надавати клієнтам широку лінійку фінансових послуг

Тепер послугами ПУМБу можна буде скористатися у відділеннях «Укрпошти»
Фото «Укрпошта»

До фінансового супермаркету «Укрпошти» долучився Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). Про це домовилось керівництво двох компаній, передає прес-служба «Укрпошти».

Жителі невеликих міст та сіл у відділеннях «Укрпошти» отримають інформацію про можливість скористатися банківськими послугами банку ПУМБ, а працівники банку за результатами консультації з клієнтом запросять його. за потреби, в зручний для нього час на зустріч до найближчого відділення банку.

«В майбутньому ми зможемо надавати нашим клієнтам широку лінійку фінансових послуг, що дозволить «Укрпошті» стати фінансовим супермаркетом з доступом до найкращих рішень на ринку в найближчому відділенні «Укрпошти», не витрачаючи час на відвідування великих міст», – сказав директор департаменту фінансового бізнесу «Укрпошти» Артур Муравицький.

На початковому етапі до партнерського проекту приєдналися відділення «Укрпошти» в Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Хмельницькій, Харківській, Волинській та Кіровоградській областях.

Нагадаємо, що мережа відділень «Укрпошти» складає 11,5 тисяч і є найбільшою в Україні. Основні напрямки діяльності компанії – поштово-логістичні, фінансові послуги, торгівля та інша комерційна діяльність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті