Заступник міністра енергетики йде у відставку

Заступник міністра енергетики йде у відставку

На місце Прокопіва буде висунута кандидатура Валерія Ноздріна – члена команди Прокопіва

Заступник міністра енергетики йде у відставку
Фото УНІАН

Заступник міністра енергетики Ігор Прокопів написав заяву про відставку. Заява була написана ним 27 лютого. В оточенні Прокопіва цю інформацію підтвердили, передає Економічна правда.

«За день до цього (26 лютого) він провів зустріч з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. На ній був присутній віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон. Вони запропонували Прокопіву перейти до наглядової ради МГУ (держкомпанії «Магістральні газопроводи України», яку Кабмін розраховує зробити оператором ГТС), але він відмовився», – повідомив співрозмовник з оточення Прокопіва.

«Ігор Богданович не бачить себе далі в міністерстві. Він йде займатися політикою – готуватися до виборів 2019 року в рамках однієї відомої політичної сили. Він себе бачить в парламенті народним депутатом і вважає, що його філософія економічного патріотизму буде корисна для законодавчої діяльності. В тому числі в ПЕК», – додає джерело.

Виданя також повідомило, що у Прокопіва «збереглися теплі стосунки з прем'єр-міністром».

На вакантне місце Прокопіва у Міністерстві енергетики буде висунута кандидатура Валерія Ноздріна – члена команди Прокопіва. Наразі Ноздрін обіймає посаду позаштатного радника міністра та в. о. голови правління МГУ.

У Міністерстві енергетики Ігор Прокопів опікувався газовою галуззю та був основним опонентом голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Напружені стосунки між ними склалися у 2016 році, коли Прокопів підтримав ініціативу Мінеконмрозвитку про передачу управління «Укртрансгазом» від «Нафтогазу» до Кабміну.

Після скасування цього рішення Коболєв заявив про те, що Прокопів має піти з посади голови «Укртрансгазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті