Google запустила безкоштовний курс навчання в галузі штучного інтелекту

Google запустила безкоштовний курс навчання в галузі штучного інтелекту

Проходження всього курсу займе близько 15 годин

Google запустила безкоштовний курс навчання в галузі штучного інтелекту
фото pixabay.com

Американська корпорація Google запустила безкоштовний курс Learn with Google AI, присвячений машинному навчанню. На цьому ресурсі будь-хто, маючи бажання, може дізнатися про розвиток можливостей штучного інтелекту (АІ), відточити свої навички і застосовувати їх у повсякденній практиці, повідомляє HighTech.

Learn with Google AI призначений для професіоналів, оскільки раніше використовувався при розробці YouTube і Google Earth, але підійде і для новачків.

Сайт дозволяє відібрати уроки саме для рівня користувача, а також визначати формат – відео, текст чи інтерактив. Зараз він складається з 25 розділів з більш ніж 40 завданнями. Лекції ведуть дослідники з Google, а проходження всього курсу в середньому займає 15 годин.

- Пропрацювавши понад 10 років в Google, я зрозумів, що майбутнє комп'ютерної науки – це штучний інтелект. Сьогодні я очолюю освітній відділ з машинного навчання і сподіваюся зробити АІ і його переваги доступними для всіх охочих, – зазначив співробітник компанії Зурі Кемп.

За його словами, штучний інтелект може вирішувати складні проблеми і трансформувати цілі галузі промисловості. Тому Google поставила собі за мету допомогти досягти успіху всім, хто цікавиться машинним навчанням.

Нагадаємо, міжнародні IT-гіганти Google, Facebook і Apple готові платити від $300 000  розробникам штучного інтелекту (АІ) за умови, що вони є професіоналами в своїй галузі.

Тим часом Samsung нещодавно розробила робота Saram зі штучним інтелектом, який працюватиме на складах.

Про інші корисні безкоштовні онлайн-курси, що стартують цього місяця читайте у свіжій добірці Mind: «Освітній березень: 5 безкоштовних онлайн-курсів, що стартують з початком весни».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло