Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
ЄІБ виділить 16,4 млн євро на вищу освіту і муніципальну інфраструктуру України

ЄІБ виділить 16,4 млн євро на вищу освіту і муніципальну інфраструктуру України

Ця допомога буде використана для оновлення навчальних закладів: модернізації фасадів, вентиляційних систем, обігріву та освітлення

ЄІБ виділить 16,4 млн євро на вищу освіту і муніципальну інфраструктуру України
Фото: Shutterstock

Європейський інвестиційний банк  і Фонд сприяння муніципальним інвестиціям у проекти з енергоефективності Е5Р підписали угоди про фінансування підтримки вищої освіти і муніципальної інфраструктури України на загальну суму 16,4 млн євро. Про це повідомив віце-президент ЄІБ Вазіль Худак, передає Інтерфакс.

«Ця допомога буде використана для оновлення навчальних закладів. Будуть модернізовані фасади, вентиляційні системи, обігрів та освітлення... Друга угода стосується теплопостачання Кривого Рогу: будуть встановлені лічильники на рівні споживачів», – сказав Худак.

Згідно з проектом, 10 млн євро будуть виділені на поліпшення енергоефективності в семи університетах України, 6,4 млн євро – на оновлення системи теплопостачання Кривого Рогу.

E5P – це мультидонорський фонд для сприяння муніципальним інвестиціям у проекти з енергоефективності та захисту навколишнього середовища в регіоні Східного партнерства, який охоплює Вірменію, Білорусь, Грузію, Молдову та Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті