Порошенко: «наша наступна амбіція – План дій щодо членства в НАТО»

Порошенко: «наша наступна амбіція – План дій щодо членства в НАТО»

В лютому президент надсилав листа генсеку ООН, в якому офіційно зафіксував прагнення України стати членом Альянсу

Порошенко: «наша наступна амбіція – План дій щодо членства в НАТО»
фото з facebook.com/petroporoshenko

Президент України Петро Порошенко привітав довгоочікуване рішення НАТО підвищити рівень амбіцій України щодо членства в Альянсі та підкреслив, що наступною метою є отримання Плану дій щодо членства країни. Про це Порошенко повідомив у Facebook.

Він наголосив, що саме про це розмовляв із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Мюнхені, а також під час телефонної розмови із віце-президентом США.

«Наша наступна амбіція – План дій щодо членства для України. Саме цьому був присвячений мій лист Єнсу Столтенбергу в лютому 2018 року, де з посиланням на статтю 10 Договору про заснування НАТО мною було офіційно зафіксовано прагнення України стати членом Альянсу».

Нагадаємо: Україна стала однією з країн, які задекларували своє прагнення до членства в НАТО. До вчорашнього дня на сайті Північноатлантичного альянсу зазначалось, що Україна з 2010 року не має формальних прагнень до членства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло