mind
Гереги протягом двох років купили агроактивів на $150 млн
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Гереги протягом двох років купили агроактивів на $150 млн

Земельний банк аграрного напрямку було нарощено до 110 000 га

Гереги протягом двох років купили агроактивів на $150 млн
фото з офіційного сайту Олександра Гереги

За останні 2 роки народний депутат Олександр Герега та його дружина Галина інвестували в аграрний бізнес 150 млн доларів. Про це з посиланням на генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Петра Михайлішина повідомляє Економічна правда.

«$150 млн за останні 2 роки – це значні інвестиції. Земельний банк аграрного напрямку ми лише за два роки теж наростили до 110 000 га землі», – зазначив Михайлишин.

Згідно з повідомленням, протягом 2016 року було придбано 80% частки компанії «Вінницька аграрно-промислова група», яка, крім землі, має чотири елеватори загальною потужністю 230 тис. т одночасного зберігання зерна.

Далі відбулася купівля агроактивів компаній Glencore та «Оболонь Агро». Станом на сьогодні вже сформовано три виробничі кластери «Західний», «Вінницький» та «Центральний» із земельним банком у Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.

Зазначається, що Гереги почали будувати свою аграрну імперію ще у 2015 році. За останні три роки їм вдалося сконцентрувати понад 100 тис. га в п’яти регіонах України.

Раніше повідомлялося, що компанія Renvior Trading Limited, що належить народному депутату і власнику мережі будівельних магазинів «Епіцентр» Олександру Герезі, має намір придбати ще одну аграрну компанію.

Пізніше було повідомлено, що «Епіцентр К» Гереги хоче купити нафтобазу в «Галнафтогазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті