Власник «Епіцентру» купує ще одну агрокомпанію
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

Власник «Епіцентру» купує ще одну агрокомпанію

Компанія, ймовірно, пов'язана з агрохолдингом Vioil

Власник 	«Епіцентру» купує ще одну агрокомпанію
фото з офіційного сайту Олександра Гереги

Компанія Renvior Trading Limited, що належить народному депутату і власнику мережі будівельних магазинів «Епіцентр» Олександру Герезі, має намір придбати ще одну аграрну компанію. Про це повідомляє delo.ua.

За даними АМКУ, було схвалено придбання кіпрською компанією Renvior Trading Limited, яка належить Герезі, частки в більш ніж 25% у статутному капіталі Vioil Holdings Limited. Разом з цим був схвалений контроль над Vioil Holdings Limited кіпрською Renvior Trading Limited і Ercos Global Ltd. (Британські Віргінські острови).

Однак інформація про Vioil Holdings Limited і Ercos Global Ltd у відкритих джерелах відсутня, ймовірно, йдеться про актив промислової групи ViOil, одного з найбільших в Україні виробників олійних.

Олександр Герега – співвласник мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр». У 2014-му Олександр і Галина Герега відкрили найбільший у світі магазин формату DIY. Його площа  становить 105 000 кв. м, загальна кількість співробітників – більше 1500 осіб, а кількість представлених товарів – понад 200 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті