Бізнесмен Ярославський оновить аеропорт у Дніпрі

Бізнесмен Ярославський оновить аеропорт у Дніпрі

Реалізацію проекту контролюватиме Порошенко

Бізнесмен Ярославський оновить аеропорт у Дніпрі
Фото УНІАН

Український бізнесмен Олександр Ярославський, власник групи DCH, який раніше проводив реконструкцію міжнародного аеропорту «Харків», займеться оновленням міжнародного аеропорту в Дніпрі. Таку інформацію підтвердив міський голова Дніпра Борис Філатов, передає Інтерфакс.

Крім того, джерело, близьке до перемовин, повідомило, що також були проведені переговори про участь в оновленні аеропорту й з бізнесменом Ігорем Коломойським. Останній є співвласником фінансово-промислової групи «Приват», що володіє компанією «Галтера», якій в 2009 році Фонд держмайна продав 94,6% акцій авіакомпанії «Дніпроавіа», що управляє аеропортом Дніпра.

Філатов крім іншого повідомив, що реалізацію проекту буде контролювати президент України Петро Порошенко.

Група DCH за 20 років роботи в Україні розвивала різні інвестиційні проекти, в числі яких УКРСИББАНК, проданий міжнародній групі BNP Paribas, Черкаський «Азот», «Київстар», підготовка інфраструктури Харкова до Євро-2012. Поточні пріоритетні напрямки діяльності бізнес-групи – фінанси, виробництво будматеріалів, будівництво, девелопмент, готельний бізнес. Структура активів DCH представлена, зокрема, Міжнародним аеропортом «Харків», готелем Khаrkiv Palace 5* та мережею ТРЦ «Караван».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло