Аеропорт Бориспіль відновить співпрацю зі Swiss Air Lines

Аеропорт Бориспіль відновить співпрацю зі Swiss Air Lines

Повернення перевізника в Україну збільшить кількість варіантів стикувань на шляху до Європи

Аеропорт Бориспіль відновить співпрацю зі Swiss Air Lines
Фото: Shutterstock

Авіакомпанія Swiss International Air Lines почне польоти з міжнародного аеропорту Бориспіль 26 березня. Першим рейсом стане сполучення з Цюріхом. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

«Партнерство з авіакомпанією Swiss International Air Lines дозволить українцям подорожувати до Швейцарії чотири рази на тиждень – у понеділок, середу, п'ятницю та неділю», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Продаж квитків почали з 25 жовтня 2017 року.

Повернення Swiss в Україну збільшить кількість варіантів стикувань на шляху до Європи.

Swiss International Air Lines, також відома як SWISS, – найбільша авіакомпанія Швейцарії, яка виконує регулярні рейси в європейські країни, Північну й Південну Америку, Африку та Азію. У 2014 році у зв'язку з економічними причинами рейси до Києва були закриті.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло