Поновлено кредитування бізнесу в зоні АТО

Поновлено кредитування бізнесу в зоні АТО

Відповідний закон набрав чинності 21 березня 2018 року

Поновлено кредитування бізнесу в зоні АТО
Фото: Shutterstock

Відсьогодні набрав чинності закон «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» щодо відновлення можливостей розвитку малого та середнього бізнесу з використанням позикового фінансування на території проведення антитерористичної операції», який, зокрема, має на меті поліпшення інвестиційного клімату в зоні АТО.

Про це йдеться у інформації про зазначений документ на сайті Верховної Ради.

Так, у пояснювальній записці до відповідного законопроекту №7338 зазначається, що документ підготовлено з метою поліпшення інвестиційного клімату та врегулювання питання забезпечення чинних та нових іпотечних договорів об’єктами нерухомого майна що знаходяться на підконтрольній державній владі частині території проведення антитерористичної операції (АТО).

Водночас, внаслідок проведення на території Донецької та Луганської областей антитерористичної операції, в тому числі частини Харківської області, виникає проблема отримання нових кредитів за договорами іпотеки, оскільки законом встановлено заборону на стягнення заставного майна за вищевказаними договорами на всій території проведення АТО.

Нагадаємо, зазначений закон Верховна Рада ухвалила наприкінці грудня минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло