Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
«Укроборонпром» почав випуск бойових машин «Атлет»

«Укроборонпром» почав випуск бойових машин «Атлет»

Машина призначена для технічного забезпечення танкових підрозділів

«Укроборонпром» почав випуск бойових машин «Атлет»
Фото: Facebook ukroboronprom

ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова», що входить до складу ДК «Укрборонпром», розпочало серійне виробництво броньованих ремонтно-евакуаційних машин (БРЕМ) «Атлет». Про це повідомляє «Укроборонпром» на своїй сторінці у Facebook. 

Згідно з повідомленням, розроблена фахівцями «ХКБМ» машина призначена для технічного забезпечення танкових підрозділів. «Атлет» дозволяє проводити евакуаційні операції та ремонт техніки в польових умовах

Разом з цим зазначається, що «Атлет» обладнаний крановою установкою з вантажопідйомністю до 25 тонн, що дозволяє проводити заміну основних вузлів та агрегатів танку, включаючи башту та двигун.

1000-сильний двигун дозволяє розвивати «Атлету», що важить 46 тонн, швидкість до 70 км/год. Окрім того, БРЕМ може перевозити до 1,5 т вантажу.

«Ця бойова машина значно посилить технічні можливості Збройних Сил України та забезпечить належний рівень боєготовності танкових підрозділів. Окрім того, БРЕМ «Атлет» має великий експортний потенціал, що дозволить дозавантажити виробничі потужності «ХКБМ» після виконання підприємством державного оборонного замовлення», – йдеться в повідомленні.

БРЕМ «Атлет» від «ХКБМ ім. Морозова» – розпочато серійне виробництво ДП «Харківське конструкторське бюро з...

Опубліковано Державний концерн «Укроборонпром» 4 квітня 2018 р.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті