Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Нова хвиля протестів у Франції: проти реформ Макрона виступили медики та студенти

Нова хвиля протестів у Франції: проти реформ Макрона виступили медики та студенти

Протестувальники обурені медичною та освітніми реформами в країні

Нова хвиля протестів у Франції: проти реформ Макрона виступили медики та студенти
Еммануель Макрон
Фото World Economic Forum

У Франції студенти та медичні працівники вийшли на протест проти нових реформ президента Еммануеля Макрона. Про це повідомляє AFP.

Зазначається, що мітингарі вийшли до лікарні в місті Руан, куди Макрон приїхав у відділення, яке займається дітьми з аутизмом.

Протестувальники освистали президента, коли той заходив до лікарні, та розгорнули банери з написами «Лікарняне пекло», щоб висловити свій гнів у зв'язку зі скороченням у державній системі охорони здоров’я.

Місцеві студенти також приєдналися до акції. Вони в останні тижні блокували кілька кампусів у Франції щоб висловити незгоду з запропонованою системою відбору до державних університетів та з іншими реформами.

Нагадаємо: два дні тому у Франції розпочався масштабний 3-місячний страйк залізничників. Акція протесту триватиме до 28 червня доки президент Макрон не відмовиться від реформування національної залізничної компанії SNCF.

Як повідомлялося, у березні у Франції проходив масовий страйк працівників за ініціативою найбільших профспілок країни. Мета страйку – висловити протест проти цілого ряду соціальних і економічних реформ уряду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті