Україна отримає не тільки «Джавеліни», а й снайперські комплекси – сенатор США

Україна отримає не тільки «Джавеліни», а й снайперські комплекси – сенатор США

Роберт Портман зробив цю заяву після відвідин Донбасу

Україна отримає не тільки «Джавеліни», а й снайперські комплекси – сенатор США
Президент України Петро Порошенко та сенатор США Роберт Портман
фото president.gov.ua

Американський сенатор Роберт Портман під час візиту до України порівняв президента Путіна з північнокорейським диктатором. Він запевнив, що США на боці України, та пообіцяв надати на додачу до «Джавелінів» ще й снайперські комплекси. Про це повідомляє «Голос Америки».

Головними темами для обговорення під час зустрічі Портмана та президента Петра Порошенка стали санкційний тиск на Росію та міжнародні зусилля для розгортання місії ООН на Донбасі. Серед заслуг американського сенатора також і його наполегливе лобіювання перед адміністрацією США питання надання Україні летальної зброї .

Співавтор антиросійських санкцій отримав із рук президента України орден «За заслуги».

Під час зустрічі Портман наголосив, що інформація про можливий візит Путіна в Білий дім не має нікого вводити в оману.

«Адміністрація США вважає, що треба підтримувати діалог із Росією. Між іншим, таку саму думку має і стосовно КНДР. Це зовсім не значить, що ми погоджуємося з Північною Кореєю бодай у чомусь. Не треба сприймати такі контакти як якусь послугу. Вони відбуваються радше в інтересах нашої країни, якій необхідно мати кращі стосунки з великою ядерною державою. Щоб там не казали окремі медіа, адміністрація Трампа тримає чітку лінію в підтримці України. Зауважте, саме ця адміністрація, а не попередня, надала Україні летальну зброю для захисту», – заявив Портман.

Сенатор також наголосив, що українська сторона отримає, крім «Джавелінів», ще й снайперські комплекси.

«… одне з нещодавніх рішень американських законодавців і адміністрації – надати снайперські комплекси українській армії, щоб можна було відповідати на вогонь снайперів, які вбивають українських військових. Це один із конкретних прикладів, який доводить, що США стоять пліч-о-пліч з Україною».

Нагадаємо: днями Білий дім підтвердив, що найближчим часом має відбутися зустріч лідерів США та Росії Дональда Трампа та Владіміра Путіна.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло