mind
Операційний прибуток Samsung б'є рекорди завдяки попиту на Galaxy S9

Операційний прибуток Samsung б'є рекорди завдяки попиту на Galaxy S9

Також попитом користуються чіпи пам'яті, які використовуються в смарфонах і Samsung, і Apple

Операційний прибуток Samsung б'є рекорди завдяки попиту на Galaxy S9
фото samsung.com

За даними попередньої внутрішньої звітності, південнокорейська компанія Samsung Electronics рекордно збільшила операційний прибуток у першому кварталі 2018 року, повідомляє Вести.Экономика.

Причиною цього стали надзвичайно вдалі продажі нового флагманського смартфона Galaxy S9.

Компанія збільшила операційний прибуток в I кварталі 2018 року до рекордного рівня 15,6 трлн вон ($14,6 млрд) проти 9,89 трлн вон за цей же період минулого року. Виручка збільшилася на 18,7%, досягнувши 60 трлн вон ($ 56,4 млрд), тоді як в той же період 2017 року обсяг продажів Samsung був на рівні 50,5 трлн вон.

Це пояснюється тим, що Galaxy S9 надійшли в продаж у березні – на місяць раніше минулорічного релізу Galaxy S8. Спеціалісти вважають, що за квартал Samsung продала близько 10 млн цих смартфонів.

Крім того, показники Samsung покращилися і завдяки зростанню продажів чіпів пам'яті, які випускає компанія. Ціни на ці чіпи продовжують рости на тлі високого попиту з боку виробників смартфонів, а також серверів даних.

Водночас прибуток у напівпровідниковому бізнесі Samsung дещо просяде в першому кварталі. Це пов’язано з низькими продажами Apple iPhone X, для виробництва яких також використовуються чіпи пам'яті Samsung.

Нагадаємо, Samsung стала лідером на ринку мікрочипів, обігнавши Intel та SK Hynix.

Як повідомлялося, на Всесвітньому конгресі мобільного зв’язку обрали найкращий смартфон року: обирати довелося між Samsung та Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті