mind
Аеропорт «Бориспіль» планує до 2030 року знести термінал «В»

Аеропорт «Бориспіль» планує до 2030 року знести термінал «В»

На місці будівлі буде зведено другу чергу нового терміналу

Аеропорт «Бориспіль» планує до 2030 року знести термінал «В»
Фото: kbp.aero

Аеропорт «Бориспіль» до 2030 року знесе термінал «В», який сьогодні простоює, і побудує один новий мега-термінал на території, де сьогодні розташовані термінали «B» і «D», повідомляє Ліга:Бізнес.

Про це в інтерв'ю виданню повідомив гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін і зазначив, що наведені ініціативи передбачені у концепція розвитку аеропорту до 2045 року, яка знаходиться на розгляді Кабінету міністрів України.

«Так склалося, що цей термінал сприймається в експертному суспільстві, як якась священна корова і символ «Борисполя». Але він сьогодні для нас, як валіза без ручки. Знести його ніби як шкода, а функціонально використовувати в найближчі роки важко», – зазначив він.

Так він зазначив, концепція розвитку аеропорту до 2045 року передбачає будівництво другої черги нового терміналу на місці терміналу «В».

«Швидше за все, до 2030 року стане питання про його знесення», – додав він.

Так, за словами Рябікіна основна її ідея полягає в тому, що на території, де сьогодні розташовані термінли «B» і «D», буде створено один мега-термінал. Там буде реалізована двостороння галерея і дві злітно-посадочні смуги, і термінал «D» з часом стане Point-to-Рoint – терміналом, який також сконцентрує під своїм дахом лоукост і чартерні перевезення.

Раніше повідомлялося, що у Борисполі може з'явитися окремий термінал для лоукостів.

Нагадаємо, аеропорт «Бориспіль» відкриє нову зону для трансферних пасажирів вже влітку. Її площа після завершення будівництва складе 1779,7 кв. м.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті