Аеропорт Бориспіль відкриє нову зону для трансферних пасажирів вже влітку

Аеропорт Бориспіль відкриє нову зону для трансферних пасажирів вже влітку

Площа нової трансферної зони після завершення будівництва складе 1779,7 кв. м

Аеропорт Бориспіль відкриє нову зону для трансферних пасажирів вже влітку
Будівельний майданчик трансферної зони терміналу D станом на 16 березня 2018 року. Фото: avianews.com

Нова зона для контролю трансферних пасажирів в терміналі D аеропорту Бориспіль буде введена в експлуатацію в липні 2018 року, її площа після завершення будівництва складе 1779,7 кв. м, повідомляє avianews.com із посиланням на інформацію підприємства.

Як зазначається, наразі будівельники завершують роботи з монтажу металоконструкцій каркаса і почали роботи з облаштування міжповерхових перекриттів.

Будівельні роботи за даним проектом почалися в аеропорту в серпні 2017 року. Згідно з даними системи ProZorro, аеропорт Бориспіль витратить на розширення зони трансферних пасажирів 119,95 млн грн. Саме таку суму запропонував переможець тендера ТОВ «Альтіс-Констракшн». Ця ж компанія була автором проекту розширення трансферної зони, свідчать дані з системи ProZorro.

Проектом передбачено розміщення в прибудові на другому рівні терміналу 7 рамок металодетекторів, 7 інтроскопів, 2 ескалаторів та ліфтів. Для порівняння: в існуючій зоні контролю трансферних пасажирів розміщено 4 рамки металодетекторів, 7 інтроскопів, 1 ліфт та 1 ескалатор.

На третьому рівні в новій трансферній зоні проект передбачає розміщення кафе, магазинів Duty Free і службових приміщень.

Після завершення робіт максимальна пропускна здатність трансферної зони складе 1500 пасажирів на годину. Загальна пропускна спроможність терміналу D залишиться без змін, на рівні 3000 пасажирів на годину на виліт і стільки ж – на приліт.

Необхідність у розширенні трансферної зони в аеропорту виникла через зростання числа пасажирів, що роблять у Борисполі пересадку. На відміну від європейських аеропортів, де повторний контроль під час пересадки проходять тільки пасажири з країн, що входять до групи ризику, у Борисполі перевіряють усіх пасажирів, що летять з пересадкою, що призводить до появи великих черг у години пік.

За даними Борисполя, у 2017 році аеропорт обслужив 2,94 млн трансферних пасажирів, що на 25,8% перевищило показник 2016 року. Частка трансферу в загальному пасажиропотоку аеропорту минулого року склала 27,8%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло