mind
Японія рухається до легалізації ІСО

Японія рухається до легалізації ІСО

Інші ж країни вбачають у цьому ризик для інвесторів і тільки посилюють контроль

Японія рухається до легалізації ІСО
Фото: pixabay.com

Японія успішно рухається до легалізації ICO, в той час як Китай і США посилюють контроль за цим методом збору кошти, посилаючись на ризики для інвесторів, повідомляє StockWorld.

Так, підтримувана урядом дослідницька група при токійському Університеті Тама представила основні принципи для регулювання та легалізації ICO в Японії.

«ICO – це інноваційна технологія, і якщо ми застосуємо до неї хороші принципи і правила, вони зможуть реалізувати свій потенціал і стати новим способом залучення коштів», – впевнений Кендзі Харашім з Mizuho Research Institute.

Зокрема, в документі викладені правила ідентифікації інвесторів, а також вимоги до заходів запобігання відмиванню грошей, відстеження прогресу проектів і захисту власників акцій і боргових зобов'язань.

У звіті говориться, що емітенти ICO повинні давати чітку і детальну інформацію про те, як залучені кошти, прибуток і активи будуть розподілятися серед власників токенов, акцій і боргу. А криптовалютні біржі, в свою чергу, повинні будуть розробити єдині для всієї галузі стандарти лістингу ICO-токенів, а також протидіяти інсайдерській торгівлі.

Варто додати, що в документі немає чіткого визначення ICO-токенів в якості цінних паперів. До кінця квітня ці пропозиції будуть розглянуті Агентством фінансових послуг Японії, а вже через кілька років вони можуть знайти форму закону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті