mind
Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через страйк

Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через страйк

Перевірити статус рейсів можна на сайті компанії

Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через страйк
Фото: Shutterstock

Авіакомпанія Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через попереджувальний страйк німецької профспілки Verdi, запланований на вівторок, 10 квітня, пише Deutsche Welle.

Страйк торкнеться роботу наземного персоналу в аеропортах Франкфурта-на-Майні, Мюнхена, Кельна і Бремена, повідомила компанія в понеділок, 9 квітня.

Через страйк постраждають близько 90 000 пасажирів авіакомпанії. Lufthansa змушена скасувати близько половини із запланованих 1600 рейсів, в тому числі – 58 далекомагістральних. 11 квітня авіакомпанія планує виконувати рейси відповідно до розкладу.

Перевірити статус рейсів можна на сайті компанії.

Всі пасажири, які забронювали рейс з / або через Франкфурт-на-Майні і Мюнхен, можуть безкоштовно перебронювати його протягом наступних семи днів. На німецьких внутрішніх маршрутах пасажири можуть скористатися поїздами Deutsche Bahn. В авіакомпанії розкритикували страйк наземного персоналу.

«Це абсолютно неприйнятно, що профспілка переносить цей конфлікт на пасажирів, які не мають до цього ніякого відношення», – заявила директор з персоналу Lufthansa Беттіна Фолькенс.

Вона додала, що авіакомпанія не є стороною в цій тарифній суперечці. Профспілка Verdi, яка представляє інтереси працівників державного сектора і транспорту, тисне на роботодавців, вимагаючи підвищення заробітної плати на 6%, але мінімум на 200 євро в місяць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті