facebook.com
mind
Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через страйк

Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через страйк

Перевірити статус рейсів можна на сайті компанії

Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через страйк
Фото: Shutterstock

Авіакомпанія Lufthansa скасовує понад 800 рейсів через попереджувальний страйк німецької профспілки Verdi, запланований на вівторок, 10 квітня, пише Deutsche Welle.

Страйк торкнеться роботу наземного персоналу в аеропортах Франкфурта-на-Майні, Мюнхена, Кельна і Бремена, повідомила компанія в понеділок, 9 квітня.

Через страйк постраждають близько 90 000 пасажирів авіакомпанії. Lufthansa змушена скасувати близько половини із запланованих 1600 рейсів, в тому числі – 58 далекомагістральних. 11 квітня авіакомпанія планує виконувати рейси відповідно до розкладу.

Перевірити статус рейсів можна на сайті компанії.

Всі пасажири, які забронювали рейс з / або через Франкфурт-на-Майні і Мюнхен, можуть безкоштовно перебронювати його протягом наступних семи днів. На німецьких внутрішніх маршрутах пасажири можуть скористатися поїздами Deutsche Bahn. В авіакомпанії розкритикували страйк наземного персоналу.

«Це абсолютно неприйнятно, що профспілка переносить цей конфлікт на пасажирів, які не мають до цього ніякого відношення», – заявила директор з персоналу Lufthansa Беттіна Фолькенс.

Вона додала, що авіакомпанія не є стороною в цій тарифній суперечці. Профспілка Verdi, яка представляє інтереси працівників державного сектора і транспорту, тисне на роботодавців, вимагаючи підвищення заробітної плати на 6%, але мінімум на 200 євро в місяць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті