ArcelorMittal підписав з «Лемтранс» договір про довгострокове співробітництво

ArcelorMittal підписав з «Лемтранс» договір про довгострокове співробітництво

Контракт передбачає комплексне забезпечення вантажовідправника рухомим складом

ArcelorMittal підписав з «Лемтранс» договір про довгострокове співробітництво
Фото: ukraine.arcelormittal.com

Приватний оператор залізничного рухомого складу в Україні «Лемтранс» підписав дворічний договір у межах довгострокового співробітництва з одним з найбільших виробників сталі «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Цей контракт передбачає комплексне забезпечення вантажовідправника рухомим складом для постачання флюсів, вугілля, коксу і вивезення готової продукції (залізорудної сировини і металопродукції) «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Географія перевезень включає транспортування як на експорт, так і для споживання на внутрішньому ринку.

«Наявність такого надійного партнера, як «АрселорМіттал Кривий Ріг», вкрай важлива для нашої компанії, а довгострокові відносини дозволять впевнено вибудовувати наші інвестиційні програми, – говорить генеральний директор компанії «Лемтранс» Володимир Мезенцев. – Водночас договір є взаємовигідним, оскільки своєчасно забезпечить нашого партнера необхідним рухомим складом на чітко визначених умовах незалежно від ситуації на ринку залізничних перевезень».

Раніше Mind писав, що протягом 2018 року обсяги видобутку залізної руди на шахті ім. Артема «АрселорМіттал Кривий Ріг» планується збільшити до 1,013 млн тонн (у 2017 році – 757 600 тонн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло