mind
Україна та Молдова підписали Угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень

Україна та Молдова підписали Угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень

Разом з цим, представники держав узгодили ліберизацію вантажних автомобільних перевезень для автомобілів Е4 і вище

Україна та Молдова підписали Угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень
Фото: Shutterstock

Україна та Молдова підписали Угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Twitter.

«Підписали з Урядом Молдови Угоду про повітряне сполучення. Протокол, який поліпшить транспортну та автомобільну співпрацю і Меморандум про синхронізацію робіт наших енергосистем з енергосистемою Європи», – йдеться в повідомленні.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк на своїй сторінці в Facebook повідомив, що разом із ліберизацією ринку повітряних перевезень також узгодили ліберизацію вантажних автомобільних перевезень для автомобілів Е4 і вище. 

«Будемо мати «вільне небо» між нашими державами і чекаємо на збільшення вантажопотоку в наші морські порти», – повідомив він.

Щойно, в рамках візиту в Україну Прем`єр Міністра Республіки Молдова, разом з Головою Державіаслужби Олександром...

Опубліковано Юрієм Лавренюком 12 квітня 2018 р.

Разом з цим повідомляється, що Україна та Молдова координуватимуть діяльність щодо інтеграції енергосистем країн з ENTSO-E. 

Відповідний документ сьогодні підписали  міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик та державний секретар Міністерства економіки та інфраструктури Республіки Молдова Віталіє Юрку

«Документ чітко фіксує підтримку Сторонами загального принципу про спільну інтеграцію енергосистем держав Сторін в європейське об'єднання енергосистем ENTSO-E та підтверджує спільну зацікавленість в реалізації зусиль, спрямованих на забезпечення можливості синхронної роботи об'єднаної енергосистеми України та Республіки Молдова (як єдиний блок регулювання) з енергосистемою континентальної Європи. Сторони також домовились про узгоджене просування своїх інтересів в питанні забезпечення можливості спільної синхронної роботи своїх енергосистем з ENTSO-E у взаємовідносинах із міжнародними партнерами та міжнародними фінансовими інституціями», – повідомляє прес-служба Міністерства енергетики і вугільної промисловості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті