Біля російської авіабази в Сирії зафіксовано 7 американських розвідувальних літаків
Вони вилетіли з авіабаз на Сицилії та Криті

Сім літаків ВМС США були зафіксовані поблизу російської авіабази «Хмеймім» у Сирії. Про це повідомляє «РБК» із посиланням на інформацію сервісу моніторингу авіації Mil Radar.
Зазначається, що американські літаки-розвідники були помічені неподалік від бази матеріально-технічного забезпечення ВМФ Росії в місті Тартус. Йдеться про 6 протичовнових патрульних літаків Boeing P-8 Poseidon.
12 APR: US Navy P-8A 168849 PS024 departed Sigonella at 1211z – Eastern Mediterranean mission pic.twitter.com/dzLej3eCc5
– Mil Radar (@MIL_Radar) 12 квітня 2018 р.
Вони вилетіли з авіабази Сінгонелла на острові Сицилія.
Літак Lockheed EP-3E Aries ІІ стартував з бази на острові Крит.
12 APR: US Navy EP-3E 157326 TD45 departed Souda Bay at 0550z – Eastern Mediterranean mission
– Mil Radar (@MIL_Radar) 12 квітня 2018 р.
Нагадаємо: стало відомо, що США розглядають нанесення удару по 8 об’єктах у Сирії. Попередньо була озвучена інформація про 22 цілі для здійснення ударів у відповідь на хімічну атаку в сирійському місті Дума в регіоні Східна Гута.
Як повідомлялося, 7 квітня в цьому регіоні внаслідок застосування хімічної зброї загинуло щонайменше 70 людей.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].