mind
Google оновлює свою пошту Gmail і додасть в сервіс нові цікаві функції

Google оновлює свою пошту Gmail і додасть в сервіс нові цікаві функції

Наприклад, можна буде запрограмувати надісланий лист, щоб він зник через певний час

Google оновлює свою пошту Gmail і додасть в сервіс нові цікаві функції
фото Threatpost

Компанія Google повідомила про новий дизайн поштової служби Gmail, який стане доступним для користувачів найближчим часом.

Як повідомляє The Verge, серед нових функцій Gmail з'явиться інтеграція з «Google Календарем», розумні відповіді (вони вже є в мобільних додатках Gmail для Android і iOS), можливість відкласти вхідний лист (Snooze), щоб через якийсь час він знову з'явився на початку списку непрочитаних, і можливість працювати з поштою без підключення до інтернету.

За інформацією видання, Google також представить «Конфіденційний режим», який дозволяє користувачам Gmail захистити той чи інший лист від пересилання іншим одержувачам або обмежує можливість їх копіювання, завантаження чи друку.

Google також дозволить користувачам Gmail для відкриття електронної пошти вводити код доступу, який прийде через смс-ку, або встановити термін дії відправлених листів.

Ці функції орієнтовані переважно на підприємства, що дозволить краще контролювати кореспонденцію.

Також повідомляється, що журналістам TechCrunch вдалося відправити через пробну версію оновленого Gmail листа, який через деякий час зникає з листування. Одержувач отримав посилання для перегляду конфіденційного повідомлення, яке не можна скопіювати або роздрукувати. Після закінчення певного часу посилання на повідомлення перестає діяти.

Видання припускає, що оновлення Gmail буде запущено 8 травня, приурочене до конференції Google’s I/O developer.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті