У США більше не будуватимуть атомні електростанції – експерт

У США більше не будуватимуть атомні електростанції – експерт

АЕС є надто дорогими в будівництві та обслуговуванні

У США більше не будуватимуть атомні електростанції – експерт
фото з pixabay.com

Представник найбільшої американської енергогенеруючої компанії, яка також є найбільшим в США оператором атомних електростанцій, передбачає доволі тьмяне майбутнє ядерної енергетики в країні. Про це повідомляє CNBC.

Вільям фон Хене, старший віце-президент та головний стратегічний директор компанії Exelon, заявив, що в США більше не будуть будувати нові АЕС через їх високі експлуатаційні витрати.

«Річ у тім, що я не хочу, щоб мої слова були сприйняти неправильно в цій частині. Я не думаю, що ми ще колись будуватимемо атомні електростанції в США. Я не думаю, що це коли-небудь станеться, – сказав він. – Їх надто дорого будувати у світі, в якому ми зараз живемо».

Якщо АЕС в США продовжуватимуть функціонувати і буде розроблена технологія для зберігання енергії, що дають відновлювані ресурси, незважаючи на наявні зараз економічні проблеми «нам не потрібні будуть нові ядерні одиниці і ми не будемо їх будувати, оскільки вони є надто дорогими».

Наразі компанія Exelon є оператором 23 реакторів. Згідно з інформацією Адміністрації з енергетичної інформації в США, у країні працює 61 комерційна АЕС з 99 ядерними реакторами в 30 штатах. Загалом на їх долю припадає близько 20% електроенергії, виробленої в США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло