У Львові можна буде подати документи за допомогою Mobile ID від «Київстар»

У Львові можна буде подати документи за допомогою Mobile ID від «Київстар»

Містяни зможуть замовляти довідки про наявність у фізособи земельних ділянок, про реєстрацію місця проживання, про склад родини, копії та витяги з архівних документів тощо

У Львові можна буде подати документи за допомогою Mobile ID від «Київстар»
Фото: Shutterstock
Мобільний оператор «Київстар», Львівська міська рада та Державне агентство з питань електронного урядування України підписали Меморандум про взаємодію у сфері впровадження послуги Mobile ID у Львові. Про це повідомила прес-служба «Київстар». 
«Два роки тому саме у Львові ми провели першу демонстрацію роботи Mobile ID і пишаємось тим, що пілотний проект завдяки партнерству з державою перетворюється в повноцінне впровадження сервісу. Київстар стає провайдером сучасних рішень, які можуть значно полегшити спілкування громадян із державою, а також дають можливість бізнесу перевести частину своїх послуг для населення в електронний формат. Ми працюємо над тим, щоб наповнити нашу платформу якомога більш актуальними та різноманітними сервісами», – повідомив директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар» Євген Кражан.
Mobile ID планується запровадити на базі Особистого кабінета мешканця Львова. Після авторизації та аутентифікації за допомогою Mobile ID містяни зможуть замовляти через інтернет довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок, про реєстрацію місця проживання, про склад родини, копії та витяги з архівних документів, дозволи на благоустрій  прибудинкових територій тощо.
Загалом, на даний час ресурсом пропонується понад 100 адміністративних послуг.
Нагадаємо, що Дніпро став першим містом, яке долучилося до ініціативи впровадження Mobile ID – до платформи буде підключено сайт Центру надання адміністративних послуг міста Дніпро (ЦНАП).
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті