ПриватБанк відкрив клієнтам новий сервіс повернення ПДВ з покупок у Європі tax free

ПриватБанк відкрив клієнтам новий сервіс повернення ПДВ з покупок у Європі tax free

Клієнти банку зможуть отримувати повернення ПДВ з покупок на території Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та Великобританії

ПриватБанк відкрив клієнтам новий сервіс повернення ПДВ з покупок у Європі tax free
Фото: Shutterstock

ПриватБанк відкрив клієнтам новий сервіс повернення ПДВ (tax free) з покупок у Європі через мобільний застосунок. Про це з посиланням на дані банку пише Економічна правда.

Згідно з повідомленням, клієнти банку зможуть отримувати повернення ПДВ з покупок на території Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та Великобританії. Покупки можуть бути здійснені як у великих торгових центрах, так і в приватних магазинах.

Для повернення ПДВ потрібно завантажити мобільний застосунок на смартфон, додати інформацію про поїздку та завантажити чеки на куплені товари. Застосунок сформує декларацію повернення ПДВ – її потрібно роздрукувати та пред’явити митному офіцеру в аеропорту вильоту.

Декларацію з печаткою митниці та оригінали чеків можна залишити у партнерів TaxFree4U в аеропортах Європи або надіслати в український офіс компанії. Повернення ПДВ буде зараховано протягом семи днів на картку ПриватБанку без додаткових комісій.

ПриватБанк заснований у 1992 році. Згідно з останніми даними GFK Ukraine, станом на перше півріччя 2017 року його клієнтами є понад 52% українців-фізосіб. 

Згідно з рейтингом банків Mind, ПриватБанк має задовільний рівень життєздатності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті