Трамп неочікувано ще раз відклав введення тарифів на імпорт сталі та алюмінію

Трамп неочікувано ще раз відклав введення тарифів на імпорт сталі та алюмінію

Тимчасове послаблення стосується Канади, Мексики та країн ЄС

Трамп неочікувано ще раз відклав введення тарифів на імпорт сталі та алюмінію
Фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп в останні хвилини понеділка заявив, що знову відкладає введення тарифів на імпорт сталі та алюмінію з Канади, Мексики та ЄС. Про це повідомляє The Washington Post.

Таке рішення Білого дому свідчить про його намір підштовхнути іноземних лідерів до торгових компромісів.

В адміністрації Трампа також повідомили, що американська сторона досягла домовленостей з Аргентиною, Австралією та Бразилією і що більш детальна інформація з’явиться за 30 днів.

Трамп відклав рішення про введення тарифів на сталь та алюміній, направлених на Мексику та Канаду, оскільки він прагне отримати більший доступ для підприємств США на їхні ринки в рамках перегляду угоди про вільну торгівлю в Північній Америці.

Зазначається, що представники Канади, Мексики та США зустрінуться в Вашингтоні цього тижня для обговорення подальшого плану дій.

Стратегія Трампа стосовно ЄС є більш важливою, оскільки президент США похвалив одні країни, такі як Франція, але поскаржився на інші, такі як Німеччина, які, за його словами, мають надавати більше доступу США до споживачів.

Переговори щодо імпорту металів став ключовим тестом торгової стратегії та дипломатії Трампа, демонструючи його власний стиль ведення переговорів проти рішучості великих торгових партнерів і союзників США. Трамп продемонстрував готовність як хвалити, так і сварити майже усіх своїх союзників, під час двомісячних намагань переконати їх у необхідності йти йому на поступки в обмін на відстрочку від введення імпортних тарифів.

Раніше цього року Департамент торгівлі опублікував звіт, в якому зазначається, що залежність США від імпортної сталі та алюмінію є загрозою для національної безпеки. В березні Трамп скористався із цих даних для введення високих тарифів проти Китаю та Японії і пропонуючи тимчасові пільги для деяких країн, як наприклад, Південна Корея.

Нагадаємо: на початку квітня США запровадили багатомільярдні мита на 1300 китайських товарів.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло