Створено компанію, яка займатиметься доставкою вантажів через Hyperloop (ВІДЕО)

Створено компанію, яка займатиметься доставкою вантажів через Hyperloop (ВІДЕО)

Virgin Hyperloop One Річарда Бренсона та портовий оператор DP World запустили нове СП DP World Cargospeed

Створено компанію, яка займатиметься доставкою вантажів через Hyperloop (ВІДЕО)
фото з twitter.com/HyperloopOne

Компанія Virgin Hyperloop One та дубайський портовий оператор DP World запускають нове спільне підприємство DP World Cargospeed, яке займатиметься проектами Hyperloop в галузі вантажоперевезень. Про це повідомляє TechCrunch.

Чутки про запуск вантажних перевезень вакуумними тунелями ходить давно, і дехто переконаний. Що їх навіть буде запущено раніше ніж пасажирські оскільки перевезення людей потребує більшої уваги до забезпечення їх безпеки.

p> Метою новоствореної компанії є більш ефективна доставка вантажу, поєднуючи надзвукові технології транспортування вакуумними тунелями з новими технологіями логістики для прискорення доставки запланованими маршрутами Virgin Hyperloop One між Мумбаєм та Пуне в індії, в Саудівській Аварії та ОАЕ.

Незважаючи на те, що наразі в технологіях Hyperloop нема нічого окрім плутанини, стартап компанії та їх прибічники переконують, що мають переконливе бачення майбутнього транспортування.

«Глобальне зростання сфери E-commerce веде до різкої зміни поведінки споживачів та компаній. Сього поставки за першою вимогою – це нововведення. Завтра це буде тим, чого очікують», – сказав Бренсон.

Наразі збудованим є лише 10 км шматок траси Virgin Hyperloop One, який знаходиться в Індії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті