Toyota будує полігон, де вчитиме безпілотні авто реагувати в екстрених ситуаціях

Toyota будує полігон, де вчитиме безпілотні авто реагувати в екстрених ситуаціях

Площа полігону становитиме 243 000 кв. м, розпочне він працювати в жовтні цього року

Toyota будує полігон, де вчитиме безпілотні авто реагувати в екстрених ситуаціях
Фото Shutterstock

Автовиробник Toyota, а саме його підрозділ Toyota Research Institute (TRI), розпочав будівництво дослідницького полігону, на якому випробовуватимуть сценарії кермування безпілотних автомобілів, які є занадто небезпечними для доріг загального користування. Про це повідомляє CarandBike.

Новий дослідницький центр збудують у Мічигані. Його площа складатиме 243 000 кв. м. Очікується, що полігон почне свою роботу в жовтні цього року.

«Будуючи комплекс для себе, ми можемо спроектувати його таким чином, щоб він відповідав нашим унікальним потребам, та зможемо швидко розвивати наші можливості», – зазначив Райан Юстіс, старший віце-президент TRI з автоматичного управління.

На полігоні будуть зони з імітацією перевантаженого міського трафіку й чотирьохсмугові магістралі. Компанія не розкриває вартості проекту.

Автовиробники стали більш обережно випробовувати свої автономні авто на вулицях загального користування після смертельного інциденту з безпілотним авто, яким керував дослідницький підрозділ Uber.

Більше про аварію та чи стане вона на заваді подальшому розвитку автомобільних безпілотних технологій можна прочитати в матеріалі Mind «Уроки трагедії в Аризоні: чи є майбутнє у безпілотників Uber».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті