Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Польські фермери наполягають на якнайшвидшому зведенні паркану на кордоні з РФ

Польські фермери наполягають на якнайшвидшому зведенні паркану на кордоні з РФ

На їхню думку, огорожа зупинить міграцію кабанів, які переносять вірус африканської чуми свиней

Польські фермери наполягають на якнайшвидшому зведенні паркану на кордоні з РФ
фото з pixabay.com

Фермери з північної Польщі, яка межує з Калінінградською областю РФ, закликають Міністерство сільського господарства та сільського розвитку країни прискорити роботи, пов’язані з будівництвом паркану на кордоні з Росією, який би перешкоджав кабанам з вірусом АЧС переходити на територію Польщі. Про це повідомляє «Радіо Польща».

Польські фермери вважають, що міністерство не виявляє жодної активності з цього питання.

«Якби було побудовано паркан, Бранєво і Батошиці не мали б проблеми з африканською чумою свиней, не було б мертвих кабанів та інших проблем», – вважають фермери.

Вони також заявляють, що їм доводиться витрачати кошти на біологічний захист своїх земель, тоді як влада для цього нічого не робить.

Міністр рільництва Кшиштоф Юргель обіцяє, що ключові рішення щодо будівництва огорожі будуть прийняті вже цього місяця. Також він повідомив, що загальні принципи біозахисту вводитимуть по усій країні, а « малі ферми, які не схочуть адаптуватись до цих вимог, отримають трирічну компенсацію за відмову від свинарства».

Нагадаємо: у березні 2018 року польська влада прийняла рішення збудувати на кордоні з Україною та Білоруссю огорожу, яка б зупинила міграцію кабанів, що поширюють вірус африканської чуми свиней. Вартість зведення паркану становитиме 71 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті