«Метінвест» знизив заборгованість по передекспортному фінансуванню до $624 млн

«Метінвест» знизив заборгованість по передекспортному фінансуванню до $624 млн

Зокрема, показник скоротився після рефінансування заборгованості на загальну суму $2,271 млрд

«Метінвест» знизив заборгованість по передекспортному фінансуванню до $624 млн
Фото: Facebook metinvest

Материнська компанія гірничо-металургійної групи «Метінвест» Metinvest B.V. (Нідерланди) знизила заборгованість по лінії передекспортного фінансування на $141 млн – до $624 млн. Про це з посиланням на дані компанії пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, показник скоротився після рефінансування заборгованості на загальну суму $2,271 млрд за допомогою випуску двох траншів нових облігацій на загальну суму $1,592 млрд і викладення в новій редакції договору лінії передекспортного фінансування на $765 млн.

Разом з цим була забезпечена додаткова ліквідність на суму $205 млн, яку група направила на дострокове погашення частини лінії передекспортного фінансування, виплати за якою передбачалися протягом першого року після укладення угоди. Після цього сума заборгованості по лінії передекспортного фінансування становить $624 млн.

Дострокове погашення також дозволило зняти певні обмеження, передбачені в межах договору лінії передекспортного фінансування, включно з можливістю здійснення деяких обмежених платежів.

Раніше повідомлялося, що міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло новим єврооблігаціям гірничо-металургійної групи «Метінвест» на загальну суму $1,592 млрд фінальний рейтинг «В» і рейтинг відновлення активів «RR4». 

Як писав Mind, група «Метінвест» запропонувала утримувачам єврооблігацій із терміном обігу до 31 грудня 2021 року достроково викупити цінні папери.

Раніше повідомлялося, що «Метінвест» виплатить власникам єврооблігацій із терміном обігу до 31 грудня 2021 року $14,8 млн відсоткового доходу.

Разом з цим зазначалося, що «Метінвест» має намір виплатити $6,51 млн негарантованого процентного доходу за період із 18 грудня 2017 року по 18 січня 2018 року утримувачам єврооблігацій із терміном обігу до 31 грудня 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті