mind
США впровадили санкції, щоб завадити фінансуванню елітних військових сил Ірану

США впровадили санкції, щоб завадити фінансуванню елітних військових сил Ірану

«Вартові революції», на думку США, є спонсорами терористів

США впровадили санкції, щоб завадити фінансуванню елітних військових сил Ірану
Міністерство фінансів США
фото Wikipedia

Міністерство фінансів США разом з ОАЕ оголосило про ведення санкцій, які мають на меті зменшити фінансування елітного іранського військового формування – Корпусу вартових ісламської революції. Про це повідомляє Arab News.

Мінфін США оголосив про санкції проти шести іранських громадян та трьох компаній, які пов’язані з «Вартовими революції» та які передавали «сотні мільйонів» доларів в обмінних операціях.

Міністерство також визначило Центральний банк Ірану одним із «співучасників» операцій елітних військових сил, стверджуючи. що банк дозволив здійснення операцій та доступ до коштів, які зберігаються на офшорних рахунках.

«Іранський режим та його Центральний банк зловживали доступом до юридичних осіб у ОАЕ, щоб отримати долари для фінансування злісних дій силами «Кудс» Вартових революції», зокрема для фінансування та озброєння своїх регіональних бойовиків, приховуючи мету, з якою були придбані долари, – сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін. – Ми маємо намір перервати потік коштів до «Вартових революції», де б вони не знаходились».

Нагадаємо: днями президент США Дональд Трамп оголосив про вихід США з іранської ядерної угоди 2015 року.

Крім того, він наголосив, що додаткові антиіранські санкції можуть бути введені вже наступного тижня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті