mind
В України зараз немає перспектив вступити в Євросоюз – Мінгареллі

В України зараз немає перспектив вступити в Євросоюз – Мінгареллі

При цьому, за словами посла, Туреччина має перспективу членства в ЄС, а Україна - ні

В України зараз немає перспектив вступити в Євросоюз – Мінгареллі
Петро Порошенко і Хьюг Мінгареллі на урочистостях, присвячених надання Україні безвізу
фото Офіційний сайт Президента України

Посол Євросоюзу в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що на даний момент у країни немає перспектив членства в ЄС. Про це передає УНІАН.

«Туреччина є однією з країн, яка веде переговори, щоб приєднатися до Європейського союзу. Вони мають чітку перспективу членства в ЄС. У випадку України – сьогодні немає перспективи членства в ЄС», – заявив Мінгареллі на засіданні круглого столу «Європейський вибір України після Революції Гідності: можливості та проблеми».

Він також підкреслив, що головною метою угоди про асоціацію України з ЄС є сприяння політичній асоціації та економічній інтеграції, однак метою не є перспектива членства в ЄС.

«Це велике розчарування для наших українських партнерів, тому що вони хотіли б мати перспективу членства в ЄС, але поки що з ряду причин Євросоюз не може запропонувати цю перспективу членства», – підсумував Мінгареллі, не уточнивши, про які саме причини йдеться.

Нагадаємо: українцям для в'їзду в Шенгенську зону можливо необхідно буде оформлювати спеціальний дозвіл, який буде коштувати 7 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті