mind
Китай розраховує почати постачання свого найбільшого у світі літака-амфібії до 2022 року

Китай розраховує почати постачання свого найбільшого у світі літака-амфібії до 2022 року

Розробники планують отримати усі необхідні сертифікати для гідролітака до 2021 року

Китай розраховує почати постачання свого найбільшого у світі літака-амфібії до 2022 року
фото Wikipedia

Китай очікує, що зможе розпочати постачання свого найбільшого у світі літака-амфібії AG600 клієнтам до 2022 року. Про це повідомляє CNBC із посиланням на заяву виробника літаків.

«Ми прагнемо отримати сертифікат літної придатності з боку органів цивільної авіації до 2021 року і почати доставляти літаки своїм клієнтам до 2022 року», – заявив головний конструктор літака державної корпорації авіаційної промисловості Китаю Хуан Лінгкай.

КНР розробила AG600 для модернізації своїх військових сил на фоні посилення територіальних суперечок, як, наприклад у Південно-Китайському морі.

Свій перший політ найбільший у світі гідролітак здійснив у грудні 2017 року.

На розробку літака, який за розмірами схожий на Boeing 737, компанія витратила 8 років. Його головним призначенням є гасіння лісових пожеж та проведення рятувальних операції. Додатково його можна оснащувати обладнанням для моніторингу морського середовища, пасажирських та вантажних перевезень, а також розвідки покладів корисних копалин.

AG600 має дальність польоту до 4500 км та може перевозити 50 осіб під час рятувальних операцій, а також набирати 12 метричних тонн води протягом 20 секунд для гасіння пожеж.

В грудні китайські ЗМІ заявили, що авіавиробник отримав замовлення на 17 літаків від китайських відомств та компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті