mind
Аеропорт Бориспіль увійшов до першої п'ятірки рейтингу великих аеропортів Європи

Аеропорт Бориспіль увійшов до першої п'ятірки рейтингу великих аеропортів Європи

Аеропорт демонструє швидке зростання пасажиропотоку

Аеропорт Бориспіль увійшов до першої п'ятірки рейтингу великих аеропортів Європи
Фото: Shutterstock

 Міжнародний аеропорт Бориспіль за підсумками діяльності в l кварталі увійшов до першої п'ятірки рейтингу великих аеропортів Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe). Про це повідомляє Укрінформ.

«За оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe) у 1-му кварталі 2018 року ДП МА «Бориспіль» продовжило динамічне нарощення пасажиропотоку. Аеропорт увійшов у п'ятірку лідерів рейтингу ACI в групі аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 мільйонів пасажирів, забезпечивши зростання пасажиропотоку на 15,3%. Високу динаміку розвитку в групі продемонстрували аеропорти Анкари (+41,3%), Тель-Авіва (+19,5%), Будапешта (+16,9%) та Ізміра (+15,1%)», – йдеться в повідомленні.

У своєму звіті ACI Europe визнала високу динаміку показників цих аеропортів та відзначила, що в І кварталі 2018 року аеропорт Бориспіль був одним з європейських аеропортів з найшвидшим зростанням пасажиропотоку.

За підсумками березня Бориспіль посів третє місце в рейтингу великих аеропортів ACI Europe, розділивши першість з аеропортом Анкари (+37,5%) і Тель-Авіва (+23,7%). Головний аеропорт України забезпечив динаміку зростання пасажиропотоку на рівні 21,1%.

ДП «Міжнародний аеропорт Бориспіль» – найбільший український пасажирський аеропорт. У 2016 році на його частку припало, за даними Державіаслужби, 67% усіх перевезень пасажирів через аеропорти України. Аеропорт обслужив рекордну для себе кількість подорожуючих – 8,65 млн, що майже на 19% більше, ніж минулого року. Пасажиропотік зростає вже третій рік поспіль, з 2013-го, в основному за рахунок частки трансферного пасажиропотоку. Минулого року він виріс на 50%, до 2,3 млн пасажирів, і склав 27% від усього обсягу

Раніше повідомлялося, що аеропорт Бориспіль обслужив понад 2,3 млн пасажирів за І квартал 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті