Новий союзник Ілона Маска: Сорос придбав цінних паперів Tesla на $35 млн

Новий союзник Ілона Маска: Сорос придбав цінних паперів Tesla на $35 млн

Сорос став власником як акцій, так і конвертованих облігацій автовиробника

Новий союзник Ілона Маска: Сорос придбав цінних паперів Tesla на $35 млн
Джордж Сорос
Фото Shutterstock

Інвестиційна компанія, власником та засновником якої є Джордж Сорос, у І кварталі цього року купила облігації автовиробника Tesla. Таким чином генеральний директор автовиробника Ілон Маск отримав сильного союзника. Про це повідомляє Reuters.

Фонд Джорджа Сороса купив цінних паперів Tesla на $35 млн. Він став власником як акцій, так і конвертованих облігацій автовиробника, які мають бути погашені у 2019 році.

Конвертовані облігації – це гібридні цінні папери, які можна обміняти на визначену кількість звичайних акцій. Вони дозволяють інвестору брати участь у змінах цін на акції, але з прибутковістю та більшою безпекою інструменту з фіксованим доходом.

Маск, як і Сорос, є мільярдером і останній час перебуває під тиском з боку інвесторів щодо його здатності вирішити виробничі проблеми компанії та питання аварій електрокарів його виробництва.

Після тиску з боку інвесторів стосовно спроможності швидко та дешево виготовляти седан Model 3 та кількох аварій акції Tesla знаходились в небезпеці. Пізніше Маск заявив, що компанія проходить «реорганізацію» і скоро зможе випускати по 5000 авто Model 3 на тиждень.

Остання аварія за участі електрокару Tesla відбулась у США днями. Автомобіль, що був у режимі автопілоту, та врізався у пожежну машину, яка зупинилась на червоний сигнал світлофору.

Як повідомлялось, Маск пояснив: його компанія не випускає передбачену кількість електрокарів через надмірну роботизацію процесу. А пізніше він оголосив, що має навіть амбітнішу мету – Tesla має намір випускати не 5000, а 6000 одиниць електрокарів на тиждень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті